Strona Główna www.honda-crosstourer.pl
Portal i forum motocykla Honda CROSSTOURER

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Motopodróżni a Rumunia 2019
Autor Wiadomość
Parayasio 
Drugi Tłok

Wysłany: 2019-07-11, 19:12   Motopodróżni a Rumunia 2019

Cześć

Piszę w sumie na szybko, ale jestem na świeżo po wyprawie z motopodróżnymi do Rumunii i niestety nie mogę, a nawet nie chcę polecić firmy, która niestety zakpiła sobie z klientów na całym froncie. Po pierwsze widać, że organizator mocno oszczędza na kosztach, po drugie koleś nie pomoże NIC a NIC w sytuacji kryzysowej a takie się zdarzyły, po trzecie dobór motocykli oraz brak kadry daje swoje odzwierciedlenie w sposobie jazdy oraz frustracji w grupie. Organizator zabiera 14 motocykli i jednego pilota, wóz techniczny zapomnij jedyna co Ciebie ma ochroniać to Assitance, która jak każdy wie działa jakby chciało a nie mogło.......dla mnie zawsze największym Assitance była jazda w grupie, a tu masz jak ci się moto zepsuje zostajesz sam i wypad z baru....tak było w przypadku mojej koleżanki, której moto niestety umarło na trasie ładowanie.....i organizator normalnie ją zostawił 2000km od domu mówiąc "WYPAD" nie bierzemy rannych dosłownie gotuje się do dziś na to wspomnienie.....co do reszty śpisz w motelach z kratami w oknach wciągasz najtańsze żarcie czyli kurczak z możliwością zmiany ryżu/ziemniaki trunki i napoje w ramach własnych w sumie kolacje też ile można wpierdalać kurczaka......smutne. Motopodróżni niestety dali ciała na dłuższą metę sądzę, że karma wraca i motopodróżni sami będą podróżować ciesząc się własnym towarzystwem
Co do Rumunii naprawdę warto zmontuję film i z przyjemnością zamieszczę na forum jak zwykle zresztą, transogararska zabija przepięknymi krajobrazami, transalpina cieszy mnogością najdroższych aut, których nazw nie potrafię nawet wymówić ;-) . Rumunię warto odwiedzić ale chyba warto to zrobić samemu nie jest drogo zabrać 3 motocykle i zaliczyć ją pełną piersią i cieszyć się doskonałym jedzeniem i naprawdę przemiłymi ludźmi
pozdrawiam
Mariusz Jaśtak

tomko 
Trzeci Tłok

Wysłany: 2019-07-24, 16:09   

Gdy zobaczyłem treść Twojego posta od razu przypomniał mi się jeden znajomy, który chwalił się wyjazdem do Rumunii właśnie z tą firmą, więc podesłałem mu link, żeby spytać o jego opinię.

On przeczytał to, co napisałeś i stwierdził, że musieliście być na zupełnie innych wyjazdach, ale że kojarzy Ciebie i nie dziwi się, że tak oceniasz wyjazd - cokolwiek miało to znaczyć…

Podesłał mi dla weryfikacji kilka fotek miejscówek, w których jedliście i spaliście, i rzeczywiście „nieco” odbiegają od Twojego opisu bidy z nędzą…

To o co chodzi tak naprawdę? ;)

Odpowiedz do tematu