Strona Główna www.honda-crosstourer.pl
Portal i forum motocykla Honda CROSSTOURER

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
kilka zdjęć
Autor Wiadomość
marcin.p 
Cztery Tłoki
bez klamki

Wysłany: 2014-08-20, 14:39   kilka zdjęć

Witam wszystkich. Zastanawiam się czy widzieliście już swoje maszyny z perspektywy krzakowo/zaroślowo/śmietnikowej ? :shock: :shock: :shock:
Jeśli nie to mam specjalnie dla was kilka ujęć :lol:

Nie wiem czy widać datę ale żeby było śmieszniej, cała sesja została wykonana tego samego dnia :mrgreen: :shock: :evil: :mrgreen:

Bouli
Administrator

Wysłany: 2014-08-20, 21:34   

Ja osobiście nie widziałem jeszcze takich zdjęć. Powiem to tak k...a niepodobne co w tym kraju się dzieje. W jakich to okolicach ci to porobili zdjęcia - może mijałeś jaka autostradę bokiem. Ile cię podliczyli, przyszło na jednym liście, czy z osobna.

marcin.p 
Cztery Tłoki
bez klamki

Wysłany: 2014-08-20, 22:29   

Okolica to pomorze zachodnie - Resko, Drawsko i takie tam. Plenery naprawdę malownicze a asfalty wcale nie zachęcają do szybkiej jazdy co niestety, jak widać, nie gwarantuje darmowego przejazdu... Przekroczenia prędkości raczej symboliczne - mandaty razem do kupy 900pln bez wskazania kierującego pojazdem. Koszt weekendowej wycieczki niestety jeszcze większy bo na sam koniec feralnego dnia po konfrontacji z traktorem zaliczyłem jeszcze glebę. Masakra... Na szczęście nic poważnego ale następnych perę setek do kwoty wycieczki muszę jeszcze doliczyć :-? :-? :-?

bogdan201 
Trzeci Tłok

Wysłany: 2014-08-20, 23:48   

Współczuję. Też jedno takie kiedyś dostałem z tamtego regionu. Było to z 3 lata temu. Przekroczenie 66 na 50 (motocyklem) mandat 100 zł. Od tego czasu jak jadę w zabudowanym to max 60 licznikowe i oczy dookoła głowy na wszelkiego rodzaju skrzynki (pojazdy) stojące w obrębie pasa drogowego. Szczęśliwie na razie bez strat w portfelu.
Gdzie mogę to korzystam z ekspresówek lub autostrad.

marcin.p 
Cztery Tłoki
bez klamki

Wysłany: 2014-08-21, 09:44   

hehe :-) pogratulować cierpliwości i silnej woli :-D
Sposób z wypatrywaniem podejrzanych śmietników i dziwnie zaparkowanych samochodów jest mi doskonale znany ;-) Niestety jadąc 500 czy 600 km po polskich wioskach nie powiesz mi chyba, że za każdym razem zwalniasz do 50 km/h... ;-)
Niestety region ten w całości nastawiony jest na dojenie kierowców-turystów jadących nad Bałtyk i z powrotem i jedynym "bezpiecznym" rozwiązaniem pozostają faktycznie ekspresówki. Tylko co fajnego jest w przejechaniu się 600km autostradą :?: :?: :?:

Tak przy okazji ze swoich poprzednich doświadczeń serdecznie odradzam przejazdy przez regiony gmin: Tuchola, Chojnice, Człuchów, Biały Bór, Bobolice no i teraz to Resko i Drawsko. Mam już naprawdę całą kolekcje urzędniczych fotografii z tamtych rejonów i możecie wierzyć albo nie - wypatrywanie śmietników i przepisowa jazda nie zwalnia kierowców od płacenia "myta". Jedziesz nad morze? Trzeba płacić ! I bez dyskusji :!: :!: :!:

Tatsu 
Cztery Tłoki

Wysłany: 2014-08-21, 19:14   

Smutne, jak ognia unikam tamtych rejonów, i miejscowi właściciele knajpek i hoteli mogą bagażowym za to podziękować, wiem, że tam jest biednie ale to nie znaczy że trzeba kraść na całego. Zresztą nie robią tego miejscowi, komendanci bagażowych sa rozdzielani z klucza rządzących miejscowych.
Ale do rzeczy, można metodą kolesi z przecinaków doginać tablice, lub bezpieczniejsza jak jakiś namiot lub inny bambetel jest na CT i może się obsunąć tak by zasłonić tablicę, w najgorszym wypadku stówa bez punktów od miśka, bo bagażowi mogą na pukiel wtedy skoczyć.

Odpowiedz do tematu