Strona Główna www.honda-crosstourer.pl
Portal i forum motocykla Honda CROSSTOURER

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamowiony dtc
Autor Wiadomość
Rafix 
Tłok

Wysłany: 2012-05-06, 22:51   Zamowiony dtc

Witam wszystkich (o ile ktos tu zaglada :), zamowilem wersje dtc, wielka niewiadoma bo nawet nie mialem okazji sie przejechac, termin dostawy nieznany. Czy juz ktos jezdzi taka wersja?

Bouli
Administrator

Wysłany: 2012-05-07, 09:00   

No to musisz się pochwalić ja dostaniesz maszynę, otworze wtedy nowy album Nasze Maszyny. Ja osobiście to mam dylemat czy manułal czy automat. Myślę że DCT będzie dawał wspaniale wrażenia z jazdy, ale już widzę dyskusje ze automat to do skutera, na pewno wielka zaleta tego automatu to że Japończyk

Jak byś szukał nawet oryginalnych części (szyba itd.) to odwiedź

http://www.motorus.pl/

Myślę że dostaniemy takie same zniżki jak z Clubu V-Strom, powołaj się że jesteś z Honda-Crosstourer.pl ale jak widzisz dopiero rozkręcam to forum i portal, myślę że późnię będziemy mieli na stałe wpisane zniżki w sklep.

Wiec czekam w napięciu z pierwszych wrażeń Twoich z obcowaniem z Crosstourerem

Mamy tu ankietę czy skrzynia automat czy manuałalna

http://www.crosstourer.ho...20cd8f14a9cc#37

Rafix 
Tłok

Wysłany: 2012-05-07, 22:28   

Dzisiaj przyszedl sprzet, mysle ze juz w piatek bede mogl opisac pierwsze wrazenia, dzieki za linki do sklepu. Poczytalem troche ang fora i wiekszosc bardzo chwali dtc. Jedna rzecz mnie zaniepokoila sporo osob pisalo o luzno zamontowanym lozysku glowki ramy, serwisy juz potwierdzaly ze problem wystepuje, wystarczy usiasc na maszynie i trzymajac kierownice pobujac sprzetem, czuc delikatne klikniecie, na szczescie proble w serwisie bardzo latwo usuwalny, zobaczymy... :shock:

Bouli
Administrator

Wysłany: 2012-05-08, 09:32   

Co by nie powiedzieć, to będzie pierwsza Honda Crosstourer i to w dodatku DCT na naszym Forum i Portalu.

Aby godnie to uczcić założyłem nowy album

"Maszyna Rafix, Pierwsza Honda Crosstourer DCT na Portalu i Forum."

http://www.honda-crosstou...27d2c4301b1c4dc

Czekam na foty.

Co do łożyska w główce ramy to masz racje aby poszukać na anglojęzycznych forach na przykład:
http://www.crosstourer.com/
choć z tego co śledziłem to założyli to chyba Włosi

Drugie forum
http://www.crosstourerforum.com/forum/index.php
ale to też się rozkręcą bo to świeży motocykl.

Powiem szczerze że trzeba tego pilnować bo każdy motocykl czy samochód ma okres tz. dzieciństwa. Trwa to około dwóch lat kiedy wychodzą różne błędy konstrukcyj. Wieże w to że Crosstourer będzie miał już ich mniej przecież szlaki przecierała VFR 1200 no i Made in Japan

Crosstourer 
Cztery Tłoki

Wysłany: 2012-05-09, 08:37   

Rafix napisał/a:
Dzisiaj przyszedl sprzet, mysle ze juz w piatek bede mogl opisac pierwsze wrazenia, dzieki za linki do sklepu. Poczytalem troche ang fora i wiekszosc bardzo chwali dtc. Jedna rzecz mnie zaniepokoila sporo osob pisalo o luzno zamontowanym lozysku glowki ramy, serwisy juz potwierdzaly ze problem wystepuje, wystarczy usiasc na maszynie i trzymajac kierownice pobujac sprzetem, czuc delikatne klikniecie, na szczescie proble w serwisie bardzo latwo usuwalny, zobaczymy... :shock:

Gratulację dla Rafixa, super że już ktoś dołączył, kto będzie miał sprząta a nie o nim marzy.

Ja na pewno tak szybko nie kupie maszyny, najpierw rzucenie masy, a po za tym będę czekał, aż wypuszczą Crosstourer w wersji Adventure, gdzieś słyszałem że maja w planach. Bo jak policzyłem to żeby z podstawowej wersji zrobić "Adventure" (podgrzewane manetki , gumolea, wyższa szyba, itd) to 10 000 zł musiał zostawić w salonie a nie wiem ile za montaż tego wszystkiego by wzieli, myślę ze wersja Adventure powinna mieć większy skok zawieszenia ja ma to GS.

Jeśli nie tajemnica to ile będzie cię kosztował nowa maszyna i czy to nie będzie pierwszy zakupiony Crosstourer w Polsce?

Rafix 
Tłok

Wysłany: 2012-05-09, 20:33   

Crosstourer napisał/a:
Rafix napisał/a:

Gratulację dla Rafixa, super że już ktoś dołączył, kto będzie miał sprząta a nie o nim marzy.

Ja na pewno tak szybko nie kupie maszyny, najpierw rzucenie masy, a po za tym będę czekał, aż wypuszczą Crosstourer w wersji Adventure, gdzieś słyszałem że maja w planach. Bo jak policzyłem to żeby z podstawowej wersji zrobić "Adventure" (podgrzewane manetki , gumolea, wyższa szyba, itd) to 10 000 zł musiał zostawić w salonie a nie wiem ile za montaż tego wszystkiego by wzieli, myślę ze wersja Adventure powinna mieć większy skok zawieszenia ja ma to GS.

Jeśli nie tajemnica to ile będzie cię kosztował nowa maszyna i czy to nie będzie pierwszy zakupiony Crosstourer w Polsce?

Witaj, co do wersji to w Anglii jest juz wersja ze wszystkimi dodatkami w scpecjalnej cenie, nazywa sie SE. Co do ceny to trudno mi odpowiedziec bo transakcja byla wiazana tzn zostawialem motocykl w rozliczeniu.

Bouli
Administrator

Wysłany: 2012-05-10, 12:16   

Sprawdziłem, ma Rafix racje że jest wersja SE, powiedzmy Adventure, ale nie mogę narzazie znałeś żadnego artykułu, aby go na Polski przełożyć. Czy ma większy prześwit i dułszy skok zawieszenia tego nie wiem, wydaje mi się że nie, jedynie wyposażenie jest dodatkowe, jak dla mnie za drogo by to kosztowało na star. Jeśli znaleźliście jakieś dane, artykuł to dajcie link to przestudiuje.

Jest jeszcze fajne porównanie konturowe Hondy Crosstourer 1200 z BMW GS R1200 co jest na tym zdjeciu

Odpowiedz do tematu