Strona Główna www.honda-crosstourer.pl
Portal i forum motocykla Honda CROSSTOURER

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
shop manual
Autor Wiadomość
Bouli
Administrator

Wysłany: 2014-11-23, 08:56   

Tatsu napisał/a:
po zalogowaniu link teraz otwiera się w nowym oknie, wiec znów logowanie przeniesienie do strony głównej, wejście na link, nowe okno, logowanie itd. Nie wiem czy ktoś przy tym dochodzi do końca, ale może ktoś po prostu może wysłać mi to na pocztę. Lubię grzebać samemu w motocyklach, Wild Stara rozgrzebałem w całości. Może to problem firefoxa nie wiem nie jestem informatykiem

Witaj, myślę że poczta będzie trochę ciężko każdy plik ma średnio 20 do 50 MB x 26 plików, średnio na pocztę w jednym e-mailu można wysłać od 20 do 100 MB (zależny jaką masz skrzynkę), nie mowie już o samej pojemności skrzynki, kolega marcin.p pierwszym tomem zapchał mi moją skrzynkę.

Postaram ci się jak najłatwiej przez to przejść:

Jak już dotrzesz do miejsca gdzie masz trzy ikony (link do pierwszego rozdziału i pierwszego działu)

www.honda-crosstourer.pl\ Download \ Instrukcje / Manuale \ Instrukcja Serwisowa Crosstourer-a Tom 1\ Honda1 general information

Jak na zdjęciu 4, i tu masz dwie możliwości (nie podaje linku bo wylogowuje z forum i nie pobierzesz pliku)

1. Klikasz normalnie ikonkę "ziemi ze strzałka" i w oknie otwiera ci się plik PDF. Jak ci się ściągnie do końca i możesz przeglądacz itd. Chcesz go teraz zapisać w prawym górnym rogu masz ikonkę białego prostokąta z czarna strzałka naciskasz i otwiera ci się okno gdzie wybierasz gdzie ma ci to zapisać (zdjęcie 1).

2. Klikasz ale prawym (funkcyjny) na ikonkę "ziemi ze strzałka" i w pojawi ci się oknie funkcyjny wybierasz "Zapisz element docelowy jaki" (zdjęcie 2), jak to zrobisz otworzy ci się okno wyboru miejsca zapisu. (zdjęcie 3)

Chcesz ściągnąć następny plik to musisz cofnąć się do spisu działów kliknij na (zdjęcie 4 ) Instrukcja Serwisowa Crosstourer-a Tom 1 i przeniesie cie do spisu działu Tom 1 (zdjęcia 5). Tu klikamy na nazwę pliku nie na ikonę PDF i jesteś w tym samym miejscu co zdjęcie 4 tylko dla innego pliku.

Co mogę powiedzie myślę aby przenieś się na nowsze phpBB bardziej przyjazne dla użytkownika, ale na razie ciężko znałeś aby było forum i portal razem, "by Przemo" na którym stoimy nic nowego nie robi, jak się pojawi zmieniamy.

Crosstourer 
Cztery Tłoki

Wysłany: 2014-11-23, 09:30   

No Bouli to teraz to koń by zrozumiał ja i co ściągać.

Kolega marcin.p odwali kawał dobrej roboty, czapki z głów panowie i panie.

Naprawdę dobra robota chłopy !!!!

Lewa w górę !

Bouli
Administrator

Wysłany: 2014-11-23, 10:48   

A wiec dzięki koledze marcin.p mamy również Schematy Elektryczne Honda Crosstourer, poskładał jak potrafił jak dla nnie na 6.

Znajdziecie je w: Download \ Instrukcje / Manuale \ Schematy Elektryczne Honda Crosstourer

Są w formacie JPG , ale to chyba to żaden problem, może nawet lepiej.

Tatsu 
Cztery Tłoki

Wysłany: 2014-11-23, 20:41   

dzięki wszystkim, nad ranem udało mi się ściągnąć pliki i nie miałem siły już o tym pisać, manuale są napisane że każdy da radę pogrzebać

najtrudniej było dotrzeć do trzech ikon, każdorazowo byłem wylogowywane, reszta to pikuś

arekd 
Tłok

Wysłany: 2015-11-02, 08:26   

wielka sprawa, skorzystam z uprzejmo[ci kolegi przyda się do nowych pomyslow co do modernizacji moto, wielkie dzięki i z checia piwko postawie przy nadarzającej się okazji

Tatsu 
Cztery Tłoki

Wysłany: 2017-08-17, 21:07   wilekie dzięki

pracuję nad moją CT otwierając kolejne manuale. Znalazłem kiedyś na forum do Wildka , do NC 7450 nie ma . Dzięki ludziom za pracę by był dostęp do wiedzy

zdun13m 
Cztery Tłoki

Wysłany: 2017-08-17, 21:54   

Ja mam manual do CT tylko po angielsku. Jak coś potrzeba to dawaj cynę.

Odpowiedz do tematu