Strona Główna www.honda-crosstourer.pl
Portal i forum motocykla Honda CROSSTOURER

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
Medman 
Tłok

Wysłany: 2015-03-15, 20:23   Witam

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem z 3-city. Jeszcze nie odebrałem ale już zamówiłem crosstourera. Jak myślicie? "Będzie Pan zadowolony ???".

zdun13m 
Cztery Tłoki

Wysłany: 2015-03-15, 21:41   

Będzie, Będzie . Witam z centralnej. LWG

Bouli
Administrator

Wysłany: 2015-03-16, 16:22   

To przedewszystkim witam Cie serdecznie na forum. A podrugie to podziel sie z nami coś zakupil czy CT czy DCT i jak ubrany, jaki kolor, ktòry rocznik i za ile ją dostałeś i od kogo.

Lewa w gòre !

Medman 
Tłok

Wysłany: 2015-03-17, 21:20   

Jeszcze nie dokończyłem "procedury" zakupowej ! :lol: :lol: :lol:
Matowa biel, DCT, 2014 z pakietem- kufry 3, grzane manetki, centralna podstawka, wyższa szyba. Cena "promocyjna" jak we wszystkich salonach. Zakup Honda- Pomirski.

bogdan201 
Trzeci Tłok

Wysłany: 2015-03-18, 08:48   

Witaj. Fajnie, że wybrałeś DCT jest to bardzo dobra opcja. Z maszyny na pewno będziesz bardzo zadowolony. Jak już będzie stała w Twoim garażu porób fotki, opisz Twoje wrażenia z jazdy.
Będzie to pierwszy egzemplarz na forum po tzw. lifcie. Dlatego fajnie będzie jak opiszesz działanie samo wyłączających się kierunkowskazów lub adaptacyjnego trybu kontroli trakcji. We wcześniejszych rocznikach takich extrasów nie było.
Do zobaczenia na trasie, spocie lub zlocie !

Crosstourer 
Cztery Tłoki

Wysłany: 2015-03-19, 14:56   

Witamy kolegę, pełen szacunek za zakup nówki sztuki Hondy Crosstourera.

A ja jak zwykle zapytam o doświadczenie, czym jeździłeś wcześniej zalety wady i co wstępnie powiesz o Crosstoureże wady zalety patrząc na poprzednie mas.

Zapytam również czy przy wyborze zaglądałeś na nasze forum, na nas trafiłeś, jak nas odebrałeś, czy coś pomogliśmy a może wręcz odwrotnie ?

Lewa w górę !

Gregor 
Tłok
VFR 1200 XD

Wysłany: 2015-03-20, 21:04   

Witam Kolegę !
Widziałem Twoją biel w serwisie - b.dobry wybór.
Jeżdżę dct dwa sezony - skrzynia i silnik rewelacja.
Korciło mnie BMW 1200 rt - ale po środowej jeżdzie próbnej wyleczyłem się trwale z boxera.

pzdr.Gregor

Medman 
Tłok

Wysłany: 2015-04-03, 07:44   

Poprzednio jeździłem Varaderką. Zrobiłem tym motocyklem 49 tys km. Miałem ją teź od nowości.. Do nowego dołoźyłem jeszcze gmole, crash pady, tylny błotnik, tank pada, osłonę na chłodnicę, halogeny. Czekam jeszcze na osłonę pod silnik i przedłuźkę przedniego błotnika i deflekor na nogi czyli skrzydełko na bak. No i "będzie jeżdżone" jak mawiają na Kaszubach! ☺☺Zastanawiam się nad poszerzeniem handbarów. Sa takie akcesoryjne lotki. Ma ktoś z Was?
ciekawi mnie jaka będzie rożnica pomiędzy tymi motocyklami. Jeden minus Crosstourera to mały zasięg. Chyba. Wystarczy paliwa w baku na 300 km? Powiedzmy jakbym chciał na jednym baku obrócić pomiędzy Gdańskiem a Grudziądzem jadąc po autostradzie z max prędkością dozwoloną?

marcin.p 
Cztery Tłoki
bez klamki

Wysłany: 2015-04-03, 10:20   

Witam kolegę z 3miasta. Myślę, że raczej na pewno będzie-pan-zadowolony, zwłaszcza z wersji na bogato :lol:
Jeśli chodzi o powiększenie handbarów to naprawdę polecam. Mam u siebie givi i pomimo niepozornego wyglądu naprawdę dają radę. Przetestowane wczoraj podczas jazdy w śniegu - łapki suche i wcale nie wychłodzone (choć to akurat też zasługa rękawic). Koszt jakieś 250zł a komfort bezcenny... :-) Szkoda, że akcesoryjna wysoka szyba w zimowych warunkach okazuje się nieporozumieniem...
Możesz przy okazji wytłumaczyć albo zapodać jakieś zdjęcie gdzie zamontowałeś crashpady i jak to wygląda?

:-D

Medman 
Tłok

Wysłany: 2015-04-04, 12:36   

Crash pady zamontowane są na przedniej piaście i na gmolach. Na gmolach dlatego, że dct jest nieco szersza niż tradycyjna skrzynia i gmole są na równi z nią. Crash pad robi dystans. Na twardym może się przydać/ oby nie. Jeszcze moto nie odebrałem to fotek nie zapodam! :lol: :lol: :lol:
jak odbiorę to wrzucę kilka fotek.
Ile kilometrów przebiegu robicie na pełnym baku?
To już chyba ostatnie wpisy w powitalni- reszta będzie w innych działach. :lol: :lol: :lol: :lol:

Odpowiedz do tematu